Topenářské práce

Provádíme veškeré topenářské práce vč. dodávky technologií a vypracování projektové dokumentace. Dodáváme a montujeme všechny známé materiály na rozvody jako: Cu, ALLPEX, polybuten, PPR3 Faser, PEX, PVC a CPVC, Fe atd.

Provádíme dodávku/montáž všech typů kotlů na plynná, kapalná, tekutá a pevná paliva, všechny typy tepelných čerpadel (země/voda, vzduch/voda a voda/voda) - ve variantě země/voda zajišťujeme vlastní technologií pokládku plošných kolektorů, dále umíme zajistit provedení vrtů pro tep.čerpadla vč. veškeré dokumentace a povolení!

Možnost dodávky všech typů radiátorů vč. designových.

Naším smluvním partnerem je společnost GIACOMINI, která je dlouholetou evropskou špičkou ve vývoji a výrobě všech komponentů pro vytápění a instalace. V součinnosti s touto firmou jsme schopni nabídnout záruku 25 let na podlahové vytápění při dodržení daných technických podmínek!

Dále dlouhodobě spolupracujeme např. s firmami: Genova Bohemia, Buderus, Junkers, Stiebel Eltron, Wiessmann, Vailant, Dakon, Viadrus atd.

Jsme schopni provést jakékoliv topenářské práce dle přání zákazníka a v souladu s projektovou dokumentací. Kvalita, profesionalita a individuální přístup k zákazníkovi jsou samozřejmostí!